ЦВК обрала заступників голови і секретаря

05

Окт 2019

ЦВК обрала заступників голови і секретаря

; Коментировать

<span>На першому засіданні ЦВК обрали заступником голови Комісії Сергія Дубовика</span> — ЦВК обрала заступників голови і секретаря
На першому засіданні ЦВК обрали заступником голови Комісії Сергія Дубовика
Фото: Опора
Секретарем ЦВК стала приватний юрист Гатаулліна Об этом сообщает korrdon.in.ua со ссылкой на СМИ.


Центральна виборча комісія на засіданні 4 жовтня обрала заступниками голови Центрвиборчкому Сергія Дубовика та Віталія Плукара.


Кандидатуру Дубовика підтримали 15 членів комісії, лише один не підтримав його кандидатуру. У свою чергу, кандидатуру Плукара підтримали одноголосно.


Секретарем Центральної виборчої комісії стала член комісії, приватний юрист Олена Гатаулліна.

Зазначимо, сьогодні відбулося перше засідання Центральної виборчої комісії в новому складі. Як і прогнозував Главком, члени новообраного ЦВК обрали новим головою комісії Олега Діденка.


Як повідомлялось, у п’ятницю Рада призначила новий склад ЦВК із 17 членів. 12 із них було запропоновано фракцією «Слуга народу», 2 — «Опозиційною платформою — За життя» і по одному — «Європейською солідарністю», «Всеукраїнським об’єднанням «Батьківщина» і «Голосом».


Як повідомлялося, 13 вересня Верховна Рада достроково звільнила всіх членів Центральної виборчої комісії.


Із відповідним поданням до парламенту звернувся президент Володимир Зеленський. Як причину такого рішення він назвав «необ’єктивність» та «бездіяльність» ЦВК.


У Центральній виборчій комісії, за розпуск якої 13 вересня проголосувала Верховна Рада, вважають рішення парламенту політичним і немотивованим, але сенсу його оскаржувати не бачать.


Читайте також:

  • Зелений Центрвиборчком. Усі кандидати


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/cvk-obrala-zastupnikiv-golovi-i-sekretarya--630262.html”

Опубликовано в Украина

Оставить комментарий